2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina uz radošo darbnīcu “Iedvesmas spārni”

Smiltenes bibliotēka 19.oktobrī plkst. 16.00 aicina uz Ilzes Džonsas vadīto radošo darbnīcu “Iedvesmas spārni”, sevis izzinošu un terapeitisku nodarbību, veidojot kolāžas.

Ilze stāsta: “Dzīves laikā mēs visi piedzīvojam dažādas grūtības, notikumus, attiecību sarežģījumus un zaudējumus, kā rezultātā jūtamies sāpināti, ievainoti un pat salauzti. Katrs reaģējam uz to savādāk – kļūstam pārlieku darbīgi, ieslīgstam bezcerībā un apātijā, ēdam vai dzeram par daudz, atslēdzamies ar televīzijas palīdzību un tamlīdzīgi. Tas, ko šādos laikos esmu pamanījusi pie sevis – pazūd radošums, neraisās idejas un iestājas iekšējs tukšums.

Radošajai darbnīcai “Iedvesmas spārni” pamatu ir devusi manas pašas pieredze. Dvēseles sāpes ir tikpat īstas kā zobu vai galvas sāpes, no tām nav jākaunas. Tieši pretēji, iznesot tās gaismā drošu cilvēku klātbūtnē, mēs jau piedzīvojam lielu daļu dziedināšanas. Ir svarīgi ļaut sev ielūkoties dziļāk dvēselē. Kolāžas ir labs veids, kā to izdarīt, palīgā ņemot tēlus un vārdus no žurnāliem, izdrukām, sakārtojot tos pēc savas patikas. Pēc tam, kad gaismā iznests tas, kas mūs ir nomācis, dvēselē atbrīvojas vieta jaunai dzīvības enerģijai. Darbošanās ar nākamajiem, sevis izvēlētajiem tēliem palīdzēs atraisīties jaunai iedvesmai un cerībai.”

Darbnīca ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, lūgums iepriekš pieteikt savu dalību pa tālruni 64773030, 26449145 līdz 18.oktobrim (ieskaitot).
Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Uz tikšanos radošajā darbnīcā!

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe
Tel. 26449145