2024. gada 26. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada čempionāts volejbolā sievietēm 6:6

5.martā Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada čempionāta volejbolā sievietēm 6:6 ceturtā kārta.

Sacensībās piedalījās sešas komandas. Šoreiz izloze lēma ka abas favorītkomandas Ape un Smiltene tikās jau pirmajā spēlē. Spēles sākums veiksmīgāks Smiltenietēm. Pie rezultāta 24:21 par labu Smiltenei Apes komanda paņēma minūtes pārtraukumu un pirmā seta galotni viņām izdevās vērst par labu sev uzvarot 28:26. Uzvara Apei arī spēles otrajā setā 25:18.  Vissīvākās cīņas šoreiz bija ar komandas Lēdijas piedalīšanos , jo trijās no piecām spēlēm Lēdijām nācās spēlēt trešos setus.  No šīm trijām triju setu spēlēm Lēdijas uzvarēja divās. Tas viņām izdevās spēlē ar M.I.X.  21:25 , 25:8 un 15:12 un spēlē ar Smiltenes BJSS 25:13 , 22:25 un 15:13.  Savukārt piekāpties Lēdijām nācās spēlē ar Smilteni 25:15 , 20:25 , un 7:15.

Ir jāatzīmē ka turnīra gaitā komandu līmenis ir izlīdzinājies un pirms spēles nemaz nav tik vienkārši prognozēt tās uzvarētāju. Par to liecina kaut vai tas ka Grundzāles jaunās spēlētājas spēlē ar Api  pirmajā setā spēja izvirzīties vadībā 8:7. Tālākajā spēles gaitā gan pieredzējušās Apes spēlētājas salika visu pa plauktiņiem.

Vietu secība Ape , Smiltene , Lēdijas , Smiltenes BJSS,  M.I.X., Grundzāle.

Turnīra pēdējā kārta un apbalvošana notiks Smiltenē 26.martā.