2024. gada 27. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā projektu vadītāju (uz noteiktu laiku)

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

izsludina konkursu uz vakanto

PROJEKTU VADĪTĀJA (-AS) amatu uz noteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • sagatavot projektu pieteikumus, koordinēt un/vai vadīt Smiltenes novada pašvaldības attīstības plānā identificēto projektu vai programmu, kā arī citu aktuālo projektu sagatavošanu un ieviešanu,
  • kontrolēt darba uzdevumu izpildi, veikt informācijas apkopošanu un piedalīties pārskatu sagatavošanā, ievērot projekta īstenošanas termiņus un budžeta izlietojumu atbilstoši tāmei, nodrošināt nepieciešamo projekta atskaišu savlaicīgu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • analizēt jaunu projektu īstenošanas iespējas;
  • piedalīties pašvaldības plānošanas u.c. dokumentu izstrādē.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • augstākā izglītība projektu vadībā, ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbībā vai citā radniecīgā nozarē;
  • vēlama pieredze projektu sagatavošanā un īstenošanā;
  • teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas;
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta, komunikācijas prasmes, analītiska un stratēģiska domāšana;
  • prasme izteikt, aizstāvēt viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus, strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku normāla darba laika darbu (t.sk. attālinātā darba iespējas) uz noteiktu laiku līdz 2025.gada sākumam ar darba vietu Smiltenē, Dārza ielā 3;
  • mēnešalgu sākot no 1259 EUR pirms nodokļu nomaksas ;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • atsaucīgu kolektīvu, labus darba apstākļus.

Dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī citus dokumentus, kas raksturo kvalifikāciju vakantajam amatam, ko pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot, gaidīsim līdz 2023. gada 9. jūnijam uz e-pasta adresi: [email protected]. Tel. informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.