2022. gada 26. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada sociālais dienests aicina piedalīties aptaujā par veselības aprūpes pieejamību un veselības veicināšanas pasākumiem

Smiltenes novada pašvaldība ir uzsākusi Smiltenes novada sociālās jomas attīstības stratēģijas  izstrādi 2023. – 2033. gadam. Lūdzam Jūs piedalīties un izteikt viedokli par veselības aprūpes un veselības veicināšanas pasākumu pieejamību Smiltenes novadā, kā arī veselīga dzīvesveida paradumiem. Smiltenes pašvaldībai pieder SIA Smiltenes Sarkanā krusta slimnīca  un ir kapitālu līdzīpašniece SIA “Alūksnes slimnīca”.

Lai iegūtu pēc iespējas precīzākus datus, ir ļoti svarīgi, lai Jūsu atbildes ir atklātas. Šī aptauja ir anonīma, un tās aizpildīšana prasīs aptuveni 10 minūtes.

Aptauja notiek līdz 2022. gada 30. novembrim.

APTAUJA PIEEJAMA: ŠEIT.

Jau iepriekš pateicamies, ka piedalieties mūsu anonīmajā aptaujā. Aptaujā iegūtā informācija tiks izmantota apkopotā veidā, lai uzlabotu veselības aprūpes jomas attīstībai Smiltenes novadā!