2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada tautas deju kolektīvu koncerts. 

9.aprīlī pulksten 18.00 Smiltenes kultūras centra lielajā zālē norisināsies Smiltenes novada tautas deju kolektīvu koncerts.
Demonstrējot savu meistarību un līdz šim paveikto, dejas no 2023. gada Deju svētku repertuāra tajā atrādīs 12 kolektīvi.
 
Pēc divu gadu pārtraukuma Smiltenes kultūras centru pārņems deja – rībēs soļi un aplausi, ņirbēs koši tautas tērpi, uzvirmos satikšanās prieks un sirdis ievibrēs patīkamā uztraukumā. Tie būs svētki, kuros kolektīvi ne tikai atrādīs savu dejotprasmi, bet arī svinēs kopā sanākšanu un dejas mīlestību. Pirmo reizi uz vienas skatuves tiksies visi jaunizveidotā Smiltenes novada tautas deju kolektīvi – kopumā 12. Tie rādīs dejas no XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” repertuātra.
 
Biļetes iepriekšpārdošanā Smiltenes KC kasē no 28. marta – 2,00 eiro.


Uz tikšanos!