2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 25.04.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_25.04.23

Atgādinām, ka no 27. aprīļa sāksies pieteikšanās platībmaksājumu saņemšanai, tādēļ ieskaties un uzzini par konsultācijām šeit un uzjautā savam kaimiņam, vai arī viņš saņem e-pastā šos jaunumus. Ja nē, piesakies ziņu saņemšanai šeit un problēmu gadījumā sazinies ar [email protected], 22310430. 

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]