2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novadā viesosies Latvijas Republikas kultūras ministrs Nauris Puntulis

Rītdien, 16. martā, Smiltenes novadā darba vizītē viesosies Latvijas Republikas kultūras ministrs Nauris Puntulis. Ministra vizītē tiks apspriesta Smiltenes novada amatiermākslas kolektīvu dalība šovasar plānotajos Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos.

Vizītes laikā kultūras ministrs apmeklēs Smiltenes kultūras centru, kur plānota tikšanās ar Smiltenes novada pašvaldības domes pārstāvjiem, Smiltenes kultūras centra, novada bibliotēkas pārstāvjiem un amatiermākslas kolektīvu vadītājiem.

Diskusijās plānots apspriest aktualitātes un izaicinājumus, kas saistīti ar Smiltenes novada amatiermākslas kolektīvu dalību Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos šovasar, tāpat plānots iepazīstināt ar situāciju Smiltenes novada bibliotēkā. Vizītes noslēgumā iecerēts Jāzepa Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” apmeklējums.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste