2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novads pārstāvēts orientēšanās sporta sacensībās Priekuļos

Šī gada 7.maijā Priekuļos, Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”, pulcējās 151 orientierists no 17 Latvijas pašvaldībām, lai piedalītos Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 60. sporta spēļu Orientēšanās sacensībās apvidū.

Atšķirībā no citām orientēšanās sporta sacensībām, šajās dalībnieki pārstāv nevis savus klubus, bet gan pašvaldības, novadus un pilsētas. Konkurence bija sīva, rezultātus izšķīra ne tikai komandas punktu kopsumma, bet arī grupā ieņemtās vietas attiecība.

Novadu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Cēsu novada komanda (88 punkti), otrā vietā – Smiltenes novada komandai (88 punkti), trešajā vietā – Līvānu novada komanda (84 punkti).

Sacensības, sadarbībā ar LSVS un Cēsu novada pašvaldību, organizēja Orientēšanās sporta klubs “Meridiāns”. Sacensību distances, ko dalībnieki atzina par gana tehniskām un interesantām, plānoja Juris Knēts. Paldies visiem, kas atsaucās pārstāvēt Smiltenes novadu! 

Smiltenes novada komandas sportistu rezultāti:

1.vietas izcīnīja:

 • Toms Veits M45
 • Pēteris Kokarēvičs M60
 • Jānis Biezais M70
 • Ieva Godiņa W45

2.vietas izcīnīja:

 • Raivis Kalniņš M35 (individuāli)
 • Māris Vabulnieks M50
 • Dace Ikšele M55

3.vietas izcīnīja:

 • Mārtiņš Godiņš M45

4.vietas izcīnīja:

 • Guntis Zīvers M50
 • Jānis Nulle M55
 • Andra Veita W65  (individuāli)

5.vietu izcīnīja:

 • Gunta Dudele M55

6.vietu izcīnīja:

 • Māris Lapiņš M70  (individuāli)

7. vietu izcīnīja:

 • Juris Rudītis  (individuāli)

8.vietu izcīnīja:

 • Ansis Rudzītis  M60 (individuāli)

Sacensību rezultāti atrodami ŠEIT.

Kopvērtējums atrodams ŠEIT.

Māris Stabiņš