2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes radošās piektdienas

Smiltenes Radošās Piektdienas

Lai mazajiem ķipariem vasaras brīvlaiks būtu interesantāks, esam sarūpējuši  dažādas radošās meistarklases, kur bērni varēs gan izklaidēties un gūt radošo gandarījumu, gan izglītoties, uzzinot jaunu informāciju un apgūstot jaunas tehnikas. 

  1. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 11.45 un plkst. 12.00 – 12.45 Smiltenes Kultūras centrā Ilustrācijas meistardarbnīca mākslinieces Rūtas Briedes vadībā pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem. Darbnīcas laikā kopā ar bērniem lasīsim grāmatu “Kaiju karalienes noslēpums” un veidosim iekarināmas kaijas no jūras kociņiem un zīmējumu, kurā kaiju uzzīmēsim un iedosim tai vārdu. Darbus eksponēsim un tie bērni, kas vēlēsies varēs par savu kaiju pastāstīt pārējiem.

Pieteikšanās līdz 21.07.22 [email protected]

  1. jūlijā Literārā meistardarbnīca rakstnieces Luīzes Pastores vadībā Smiltenes novada bibliotēkas, Bērnu apkalpošanas nodaļā, no plkst. 10.00 līdz 10.40 tiek aicināti pieteikties pirmskolas vecuma bērni (5-6 gadiņi), savukārt no plkst. 11.00 līdz 12.00 sākumskolas vecuma bērni. Radoša tikšanās ar rakstnieci, bērnu grāmatu sērijas “Mākslas
    detektīvi” autori Luīzi Pastori. Tikšanās laikā bērni iejutīsies detektīvu ādā, ar īpašas
    detektīvspēles palīdzību izzinot mākslas darbu tapšanas aizkulises. Pēc spēles kopā ar autori tiks radītas detektīvgrāmatiņas.

Pieteikšanās līdz 28.07.22. [email protected]

Dalība darbnīcā un darba materiāli ir bezmaksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots – lūgums iepriekš pieteikties uz norādītajām e-pasta adresēm. Lūgums ierasties apģērbā, kuru nav bail nosmērēt, jo, iespējams, tiks strādāts arī ar krāsām. 
Nodarbību laikā tiks fotografēts pasākuma publicitātes vajadzībām.

Projektu atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Latvijas Valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonds,  Smiltenes Kultūras centrs un Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde.

Informāciju sagatavoja:
Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes
Mārketinga un komunikācijas speciālists