2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiņķu ķēķa darbnīca Mēru muižā

Smiņķu ķēķa darbnīca Mēru muižā

Ziemassvētku gaidīšanas laiks mūsdienu pasaules straujajā dienu ritumā reizumis pavisam nemēdz būt mierīgs vai apcerīgs. Ja kādā mirklī vēlēsies atvēlēt laiku sev un tuvu domubiedru vai draugu klātbūtnei pavisam nelielā lokā, ielūkojies pie mums, Mēru muižā. Te, ziemīgā parka ieskautajā lielajā ēkā ir maza skaistuma sala – “Smiņķu ķēķis”. Tas sagaidīs Tevi dabīgu un skaistu smaržu piepildīts – bišu vasks, aromātiskās elļas, saberztas zālītes un citi “labumiņi” ilgojas pēc Tavu roku pieskāriena. Vien dažu stundu laikā varēsi radīt savu īpašo un ziemas laikā tik nepieciešamo balzamu – palutināt sevi vai kādu tuvu cilvēku, bet gatavošanas laikā varēsi ļauties nesteidzīgām sarunām, kurām citā reizē varbūt neatrodas tik daudz laika.

Gaidām mazas “kompānijas”, skaitā līdz 10, lai uzburtu mierīgu, smaržīgu un meditatīvu kopā būšanu. Maksa – 3 EUR katram dalībniekam.

Tālrunis pieteikumiem – 27054830. E-pasts: [email protected].

“Smiņķu ķēķa” darbnīca notiek muzeja darba laikā:

O., T., P. 10.00-17.00

C. 11.00-18.00

Se. 10.00-16.00

Sv., P. – slēgts