2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Turpinās bezmaksas nodarbību cikls vecākiem “Iepazīsti savu mazuli”

Ceturtdien, 9.februārī, plkst. 18.00 Smiltenes vidusskolā, Dakteru ielā 27, Smiltenē notiks jau piektā nodarbība vecākiem “Iepazīsti savu mazuli”. Uz bezmaksas nodarbību ir aicināts ikviens vecāks, kurš vēlas iepazīt un izzināt savu mazuli.

 Februāra  nodarbībā:
•    logopēde Ārija Baumane stāstīs par tēmu “Ko stāsta bērna kustības?” (0-12 mēneši);
•    psiholoģe, psihoterapeite Inese Rieksta runās par tēmu “Kā palīdzēt savam bērnam attīstīties, stiprinot savas vecāku spējas?” – kā sekot, kā sajust, kā redzēt savu bērnu, praktiski ieteikumi un vingrinājumi (1-3 gadu vecumam).

Jau informējām, ka šogad atšķirībā no pagājušā gada grupas tiks dalītas pa bērnu vecumiem: no 0-1 gadam, kur aicinātas piedalīties arī māmiņas, kuras gaida savu mazuli, un otra grupa no1-3 gadu vecumam. Ar vienu no grupām strādās logopēde, ar otru psiholoģe. Nodarbības ilgst vienu stundu un notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā.

Vairāk informācijas, zvanot Smiltenes novada Izglītības pārvaldes logopēdei Ārijai Baumanei uz mob. tālr. 26808188 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Sagatavoja:
Marita Mūze
Sabiedrisko attiecību speciāliste