2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Uz laiku slēgta satiksme Daugavas un Kalēju ielas krustojumā

Projekta  “Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Smiltenē 3.kārta” ietvaros Kalēju ielā ir izbūvēti centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli. Lai veiktu izbūvēto tīklu pieslēgšanu centralizētajai sistēmai, ir nepieciešams uz laiku slēgt satiksmi Daugavas un Kalēju ielas krustojumā.

Apbraucamais ceļš tranzītsatiksmei tiek organizēts pa Dzirnavu ielu. Satiksmi Daugavas un Kalēju  ielas krustojumā plānots atjaunot šā gada 24.augusta vakarā. Jāpiebilst, ka sākotnēji būvdarbu izpildītājs SIA “Woltec” bija kļūdījies un uzstādījis  neatbilstošus satiksmes organizācijas plakātus, taču šobrīd tas ir novērsts un ir uzstādīti atbilstoši satiksmes organizācijas plakāti un zīmes.

Aicinām autovadītājus sekot līdzi satiksmes organizācijas plakātiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībā!