2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Variņu bibliotēka piedāvā grāmatu atpazīšanas aktivitāti

Kā katru gadu, arī šogad norisinās Bibliotēku nedēļa no 20.-26.aprīlim. Tas ir laiks, kad bibliotēkas pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā.
Arī Variņu bibliotēka šo iespēju izmantos, lai aicinātu lietotājus darboties attālināti, mazliet padomāt un labi pavadīt laiku.
Vai esi gatavs piedalīties? Katru dienu no 20.līdz 24.aprīlim Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā tiks publicēts kāds populārs latviešu rakstnieka grāmatas vāka attēls, bet tas nebūs tik vienkārši, kā izklausās. Šis vāka attēls tiks mazliet rediģēts, līdz ar to būs redzama tikai daļiņa no grāmatas vāka attēla. Ja atpazīsi grāmatu, ieraksti komentārā savu versiju. Dienas beigās komentāru sadaļā tiks publicēts pilns attēls ar konkrēto grāmatas vāku.
Pārbaudīsim, cik labi mēs pazīstam latviešu rakstnieku darbus.

Informāciju sagatavoja:
Madara Antēna,
Variņu bibliotēkas vadītāja