2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Velna upuris / Prey for the devil

28., 30. un 31. oktobrī plkst. 18.00

Filmas garums: 1h 33min
Filmas režisors: Daniel Stamm
Lomās: Jacqueline Byers, Colin Salmon, Christian Navarro, Virginia Madsen
Žanrs: Šausmu trilleris
Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Filmas anotācija:

25 gadus vecā mūķene Anna no sirds tic, ka ļauno garu izdzīšana ir viņas aicinājums. Bet viņas pārliecība neatbilst vēsturiskajām tradīcijām – eksorcisma rituālus veikt ļauts tikai priesteriem. Tomēr pateicoties kādam profesoram, kurš jūt viņas īpašo talantu, viņai tiek ļauts piedalīties mācību sesijās. Kad ļaunuma spēki, pret kuriem viņa cīnās, atklāj noslēpumainu saikni ar viņas traumatisko pagātni, apdraudēta tiek viņas pašas dvēsele.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja