2024. gada 26. apr.

Virešu pagasta pārvalde izsludina konkursu uz strādnieka amatu

Virešu pagasta pārvalde

Reģ. Nr. 40900001075

izsludina konkursu uz

strādnieka amatu

Galvenie amata pienākumi:

• veikt sīkos remontdarbus, ar celtniecību saistītos darbus pašvaldības ēkās, iestādēs;
    • veikt zāles pļaušanas darbus un teritorijas sakopšanas darbus pašvaldībai piederošajās un apsaimniekojamās teritorijās (sporta laukumi, iestāžu teritorijas, dabas takas, ceļa malas u.c.);
    • darbs ar traktortehniku – ceļmalu pļaušana, sniega tīrīšana pēc vajadzības, ziemas sezonā Vidagas hokeja laukuma ledus sagatavošana un atjaunošana un citi darbi;
    • piedalīties malkas sagatavošanas darbos pašvaldības iestādēs.

Prasības pretendentam:

• traktortehnikas vadītāja apliecība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • darba pieredze saimnieciskās jomās;
  • pieredze darbā ar traktortehniku;
  • prasmes darbā ar motorzāģi un zāles pļaušanas ierīcēm;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Mēs piedāvājam:

• pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku ar darba vietu Virešu pagastā;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu) 615.00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

CV, traktortehnikas vadītāja apliecības, B kategorijas autovadītāja apliecības dokumentu kopijas iesniegt līdz 2022.gada 18.februārim Virešu pagasta pārvaldē “Vecvireši”, Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355 vai elektroniski e-pastā: [email protected] . Tel. informācijai 29489660  pārvaldē.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.