2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

ZIEMEĻU SAULES PROMENĀDE 4 GADALAIKOS

Piektdien, 2021.gada 1.oktobrī plkst. 15:00, Smiltenes novada Kultūras centra Lielajā zālē – Senioru pēcpusdiena.  Uzstājas Kameransamblis ar koncertprogrammu “Ziemeļu saules promenāde 4 gadalaikos”.

Marlēna Keine, soprāns

Mihails Čuļpajevs, tenors

Agnese Egliņa, klavieres

Daudzkārt kopā ar sajūsminātiem klausītājiem izstaigājusi spāņu kaislību pilno “Dienvidu saules promenādi”, nu labi “sadziedājusies” trijotne – soprāns Marlēna Keine, tenors Mihails Čuļpajevs un pianiste Agnese Egliņa pievēršas “Ziemeļu saules promenādei 4 gadalaikos”… Šajā ceļā sastopam krievu mūzikas dvēseliski dziļo skanējumu… Tas atklājas Sergeja Rahmaņinova, Pētera Čaikovska, Mihaila Gļinkas, Aleksandra Dargomižska un citu krievu melodiķu dziesmās un romancēs. Būtiska loma te arī izcilo krievu literātu – Aleksandra Puškina, Ivana Turgeņeva, Mihaila Ļermontova, Antona Čehova, Ļeva Tolstoja– brīnišķīgajiem tekstiem. Programmu kuplina arī miniatūras no iemīļotā Čaikovska klaviercikla “Gadalaiki”… Krievu kamermūzikā spilgti atspoguļojas ne vien mums katram pazīstamas jūtas un pārdzīvojumi – mīlestība, greizsirdība, šķiršanās, skumjas, ciešanas, bet arī dažādi sadzīves skati, dabas tēli, tālu zemju ainas un gadalaiku daudzveidība.

Ieeja koncertā uzrādot:

 – derīgu Covid 19 sertifikātu;

 – personas apliecinošu dokumentu.

Informāciju sagatavoja: VSIA “Latvijas koncerti”

Informāciju ievietoja: Gita Ozoliņa, Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider