2024. gada 29. apr.

Drustos notiks iedzīvotāju sanāksme

Drustu pagasta iedzīvotāji ir aicināti uz sanāksmi par vietējām aktualitātēm, kā arī pašvaldības piedāvātām atbalsta formām. Sanāksme norisināsies 2024. gada 26. martā pulksten 18.00 Drustu Tautas namā.

Uz sanāksmi aicina, iedzīvotājus par aktuālo informēs un uz jautājumiem atbildēs Drustu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Sīmanis. Smiltenes novada pašvaldības vides pārvaldības speciāliste Sallija Lakina stāstīs par:

• pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmai un decentralizētās kanalizācijas izbūvei (raksts ir pieejams šeit);
  • par pašvaldības atbalstu Sosnovska latvāņa izplatības ierobežošanas pasākumiem (raksts ir pieejams šeit).

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju klātienē uzzināt par aktuālo Drustos! Jautājumus iespējams iesūtīt iepriekš uz [email protected].

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste