2022. gada 9. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka piedāvā jaunu maksas pakalpojumu

Smiltenes bibliotēka piedāvā izgatavot plastikāta karti ar Jums nepieciešamo informāciju uz tās. Plastikāta karte ir kredītkartes izmērā, līdz ar ko to viegli pārnēsāt makā vai kabatā. Piedāvājam melnbaltu izdruku.

Ja vēlies saņemt šādu maksas pakalpojumu:
1. Sūti informāciju (piemēram, savu Covid-19 sertifikāta PDF failu) uz e-pastu: [email protected]. Veiktais pasūtījums un personas datu iesniegšana pakalpojuma sniedzējam tiek uzskatīts par klienta piekrišanu personas datu apstrādei.
2. Tiks sagatavota un veikta melnbalta izdruka uz plastikāta kartes.
3. Atnāc pēc izdrukātās kartes uz Smiltenes novada bibliotēku Baznīcas laukumā 13.
4. Izdrukas cena – 2,99 EUR par 1 gab. Samaksa skaidrā naudā bibliotēkā, pretī saņemot VID reģistrētu kvīti.
5.Izpildes termiņš – 1 stunda līdz 1 darba diena (laiks ir atkarīgs no pasūtījumu apjoma).
Plastikāta karte ar Jūsu Covid-19 sertifikāta kopiju ir šī brīža aktualitāte. Tā nodrošina labu koda skenēšanu un ērtu līdzi nēsāšanu. To ir ērti lietot visās vietās, kur pieprasa uzrādīt Covid-19 sertifikātu.
Svarīgi! Jūsu dati bibliotēkā netiek uzglabāti, tie netiek nodoti trešajai personai un tiek aizsargāti atbilstoši Vispārīgajā datu aizsardzības regulā noteiktajām prasībām. Tiek ievērotas konfidencialitātes prasības. Iesūtītie faili pēc kartes nodrukāšanas un izsniegšanas, tiek neatgriezeniski dzēsti.

Bibliotēkās pieejamo maksas pakalpojumu sarakstu un cenrādi, kā arī bezmaksas pakalpojumu iespējas, skatiet sadaļā “Pakalpojumi”.

Informāciju sagatavoja:
Inta Mežule,
Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja