2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” aktivitātes Smiltenes novadā oktobra mēnesī

 

VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā

OKTOBRIS
Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā notiks: otrdienās 5.,12.,19.,26. un
ceturtdienās  7.,14.,21.,28. oktob
rī no plkst.18. 00 – 19.00 izmantojot tiešsaistes platformu “ZOOM”.


Piekļuves saite vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā:
Kalendāra Saite:
https://us02web.zoom.us/meeting/tZctdO-rqj8vE9AK6KEPRh6c9MagX5NnWGS2/ics?icsToken=98tyKuGrrjgsGdCRtRCDRpwqAojCM-nwiClYj_p8t0nOJhBhalX1b89DNYoqPtbn

Zoom vingrošanas pieslēgšanās saite:
https://us02web.zoom.us/j/83036344594?pwd=bzZReVlrZUhRTjk5SVZzd3JmbUFXZz09

Meeting ID: 830 3634 4594
Passcode: 639354

Lai piedalītos nodarbībā:  

 • Savā Zoom lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. (Ja pieslēdzoties neesat norādījuši pilnu vārdu un uzvārdu, tad varat to labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labojiet vārdu sadaļā “Rename”). Pirms nodarbības / vai nodarbības laikā lūdzu reģistrēties Čatā .
 • Izvēlieties sev ērtāko telpu vingrojumu veikšanai, lai iespējams veikt brīvas un netraucētas kustības.
 • Novietojiet viedierīci tā, lai viegli redzēt fizioterapeita norādījumus.
 • Lūdzam video kameru turēt ieslēgtu visas nodarbības laikā.

 

 JOGAS nodarbības

Jogas nodarbības notiks pirmdienās: 4.,11.,18.,25. oktobrī no plkst. 18.00 – 19.30 izmantojot tiešsaistes platformu “ZOOM”.

Kalendāra saite:
https://us02web.zoom.us/meeting/tZElfuCvqDstGNbIKWgkBMI3HwF5dgPkO-gD/ics?icsToken=98tyKuGtpjIjHdKVtxuFRpwMGor4Xe3wpmJajY1ftTTSBCtxTyqlHvVkZ7Z4INP

Zoom Jogas nodarbības pieslēgšanās saite:
https://us02web.zoom.us/j/85899760722?pwd=dGVINm93ZGRJdWwxYVhmWDZzZzNqQT09

Meeting ID: 858 9976 0722
Passcode: 881548

Lai piedalītos nodarbībā:  

 • Savā Zoom lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. (Ja pieslēdzoties neesat norādījuši pilnu vārdu un uzvārdu, tad varat to labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labojiet vārdu sadaļā “Rename”). Pirms nodarbības / vai nodarbības laikā lūdzu reģistrēties Čatā .
 • Izvēlieties sev ērtāko telpu vingrojumu veikšanai, lai iespējams veikt brīvas un netraucētas kustības.
 • Novietojiet viedierīci tā, lai viegli redzēt vadītājas norādījumus.
 • Lūdzam video kameru turēt ieslēgtu visas nodarbības laikā.

 

NŪJOŠANAS nodarbības instruktora vadībā

!!!Ar 12.10. TIEK PĀRTRAUKTAS  nūjošanas nodarbības Smiltenē

Nodarbības, kuras pulcējušas jau pastāvīgos nūjotājus, gaida aizvien jaunus nūjošanas entuziastus! Tiem, kam vēl nav savas nūjas, tiks nodrošināta iespēja tās saņemt. Nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 20 dalībnieki, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, nodarbības notiks otrdienās 5.,12.,19.,26. oktobrī.  Satikšanās ar nūjošanas instruktori plkst. 18.00 pie ” Pilskalna sarga ”  Drandu ielas galā,  Smiltenē.

Lai piedalītos nodarbībās, jāievēro vairāki nosacījumi:

 • Pirms nodarbības obligāti jāpierakstās pie nūjošanas instruktora, zvanot pa tālruni 26525276 Vinetai Veismanei, vai rakstot Whatsapp.
 • Tāpat iedzīvotāji tiek lūgti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir pamanīti kādi saslimšanas simptomi vai novērota slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību ierasties uz nodarbībām.

 

CROSSFIT vingrošanas nodarbības

Ar 23.10. tiek pārtrauktas KLĀTIENES CROSSFIT nodarbības. Iedzīvotāji  tiek aicināti turpmāk pievienoties nodarbībai ZOOM platformā piektdienās plkst. 18:00 sākot ar š. g. 28. oktobri.

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri apmeklējot šādas vingrošanas nodarbībās iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

Iepriekšēja pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, rakstot ziņu lietotnē WhatsApp trenerei Dacei Dzilnai uz tālr. 22028156.

Nodarbības notiek epidemioloģiski drošā vidē (tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas ar sadarbspējas sertifikātiem). Treniņgrupā vienlaikus var piedalīties ne vairāk kā 20 personas.

Nodarbības notiks sestdienās 2.; 9.; 16.; 23.; 30. oktobrī plkst.10:00 Smiltenes stadionā, Kalnamuižā, Smiltenes pagastā.

 


 

ZUMBAS nodarības Smiltenē un Grundzālē

Ar 24.10. tiek pārtrauktas KLĀTIENES ZUMBAS nodarbības. Iedzīvotāji  tiek aicināti turpmāk pievienoties nodarbībai ZOOM platformā, svētdienās plkst. 10:00 Oktobra mēnesī nodarbības notiks 24.un 31. oktobrī.

 

 

Zoom Zumbas pieslēgšanās saite:
https://us02web.zoom.us/j/88593796355?pwd=SVA5M0NqSXBNT0RzVU0rbGJEa2RyUT09 

Meeting ID: 885 9379 6355
Passcode: 355685

Oktobrī turpinās zumbas nodarbības Smiltenē un Grundzālē. Zumbas nodarbību mērķis ir uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu un aicināt iedzīvotājus piedalīties fiziskajās aktivitātēs.

Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp trenerei Sandrai Taubei uz tālr. 29605543.

Apmeklēt nodarbības var tikai ar derīgu COVID19 digitālu vai izdrukātu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (vairs netiek pieļauts apmeklējums ar testēšanas sertifikātu).

Nodarbības notiek epidemioloģiski drošā vidē (tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas ar sadarbspējas sertifikātiem). Treniņgrupā vienlaikus var piedalīties ne vairāk kā 20 personas.

Nodarbības notiks svētdienās – 3.; 10.; 24.;  31. oktobrī

 • 10.00 Smiltenes sporta skolas lielajā zālē;
 • 12:00 Grundzāles pagasta kultūras namā.

 

PELDĒŠANAS UN PIRTS nodarbības senioriem

Ar 21.10. TIEK ATCELTAS PELDĒŠANAS UN PIRTS nodarbības senioriem.

Obligāti līdzi jābūt:

 • Sadarbspējīgam vakcinācijas vai pārslimošanas derīgam sertifikātam;
 • Identitātes pierādīšanai personu apliecinošam dokumentam; pasei vai ID kartei.

Smiltenes novada pašvaldība organizē bezmaksas peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbības Priekuļu peldbaseinā “Rifs” senioriem. Peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbībās var pieteikties Smiltenes novada iedzīvotāji no 54 gadu vecuma.

Vecāki cilvēki, apmeklējot peldēšanas nodarbības un pirts procedūras, var izkustināt savu ķermeni, izstiepties un saglabāt lokanību, izveicību un dzīvesprieku. Abi pasākumi mazina noguruma pazīmes, uzlabo dzīves kvalitāti, kā arī fiziskās aktivitātes veicina vispārējo veselības uzlabošanos (it sevišķi sirds un asinsvadu veselību), pagarina mūža ilgumu.

Vietu skaits ir ierobežots, iepriekšējs pieraksts obligāts. Pieteikšanās pie Sociālā dienesta darbinieces Anitas Šteinbergas tel.28680831, vai e-pasts [email protected];  

Datums Diena
3.oktobris svētdiena
10.oktobris svētdiena
17.oktobris svētdiena
3.novembris trešdiena
14.novembris svētdiena
21.novembris svētdiena
28.novembris svētdiena
1.decembris trešdiena
5.decembris svētdiena
12.decembris svētdiena
19.decembris svētdiena

Nodarbības ilgums – 1 stunda. Pulcēšanās un  izbraukšana   ar autobusu uz Priekuļiem plkst. 10.00 no Smiltenes Baznīcas laukuma. Baseina un pirts apmeklējumi plānoti arī 2022. gada janvārī, februārī, martā, aprīlī. Informācija un nodarbību grafiks sekos.

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”  sniegto pakalpojumu var saņemt personas, uzrādot:

 1. Uzrādot derīgu COVID19 digitālu vai izdrukātu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls;
 2. vai COVID19 pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
 3. Peldbaseina apmeklētājiem jālieto sejas maskas līdz ģērbtuvēm un jāievēro 2 m distance.

 

JOGAS nodarbības 

Nodarbības paredzētas 6.,13., 20., 27. oktobrī  no pulksten 18.00 – 19.30 izmantojot tiešsaistes platformu “ZOOM”.

Pieslēgšanās saite: https://us02web.zoom.us/j/3096523397?pwd=anROM0dRbjZZUjBNWlo0ZUVRYkxwZz09

Nodarbības vada Inguna BARANOVSKA.

 


 

CIGUN nodarbības Apē

Ar 21.10. tiek pārtrauktas KLĀTIENES CIGUN nodarbības.

Nodarbības paredzētas 07., 14., 21., 28.oktobrī  no pulksten 11.00 – 12.00 Apes pilsētas estrādes teritorijā notiks CIGUN nodarbības.
Nodarbības vada Irēna MEISTERE

 


 

VINGROŠANAS nodarbības Raunā

21. un 28. oktobrī TIEK ATCELTAS VINGROŠANAS klātienes nodarbības Raunā.

No 7.oktobra iedzīvotāji aicināti uz vingrošanas nodarbībām, kuras vadīs sporta pedagoģe Aiva Parandjuka. Vingrošanas nodarbību mērķis ir uzlabot iedzīvotāju fizisko veselību un pašsajūtu, pielietojot dažādus vingrojumus spēka un izturības uzlabošanai, muskulatūras nostiprināšanai, lokanības palielināšanai un sirdsdarbības uzlabošanai, tādējādi pozitīvi ietekmējot dzīves kvalitāti.

Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībai ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).

Nodarbības notiks ceturdienās: 7.; 14.;21. un 28. oktobrī, Raunas pamatskolas sporta zālē, Dīķa ielā 4, Raunā, Smiltenes novadā.


 

Peldēšanas nodarbības Raunas un Drustu senioriem

21.10. TIEK ATCELTA PELDĒŠANAS nodarbība Raunas un Drustu
senioriem.

 7. un 21. oktobrī Raunas un Drustu pagasta senioriem (vecumā 50+) būs iespēja baudīt ūdens priekus Priekuļu peldbaseinā “Rifs”, tādējādi uzlabojot veselību. Peldēšana ir visefektīvākais sporta veids, kas spēj sniegt pilnīgu relaksāciju, un tas ir lielisks treniņš visam ķermenim, jo nodarbinātas tiek visas muskuļu grupas, turklāt peldēšana uzlabo imūnsistēmas darbību, palīdz atbrīvoties un atpūsties.

Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).

Nodarbības notiks 7. un 21. oktobrī, Priekuļu peldbaseinā “Rifs”, Priekuļos, Cēsu novadā.


 

Rudens pārgājiens Raunas apkārtnē

16. oktobrī aicina doties  aptuveni 15 km garā un košā rudens pārgājienā Raunas apkārtnē, lai baudītu un piedzīvotu dažādās rudens krāsu variācijas. Dosimies dabā, lai skatītu krāšņo rudeni, nodotos fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā un stiprinātu imunitāti. Būs dažādas interesantas fiziskās aktivitātes, tādēļ vēlams ģērbties sportiskā un laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Līdzi var ņemt arī nūjošanas piederumus, kā arī uzkodas, jo paredzēta neliela atpūtas pauze..
Iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).
Pārgājiens norisināsies 16. oktobrī, Raunas pagasta apkārtnē.

 

Visas nodarbības tiek īstenotas darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, realizējot projektus:

„Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (9.2.4.2/16/I/052)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos (9.2.4.2/16/I/057)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 31.08.2023. Kopējais finansējums 75 389.00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos (9.2.4.2/16/I/043)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 09.12.2022. Kopējais finansējums 69 490.00 EUR.

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider