2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Aktuālākā informācija par pašvaldības darbu mājsēdes laikā

Aicinām iedzīvotājus iepazīties ar jaunāko šobrīd pieejamo informāciju par pašvaldības darbu mājsēdes un ārkartas situācijas laikā www.smiltenesnovads.lv , pašvaldības sociālo tīklu kontos vai šeit.  Apkopotajā informācijā par pašvaldības darbu ārkārtas situācijas laikā iespējams uzzināt: 

  • Ārkārtējā situācija Latvijā un novadā  (vispārējā informācija par ārkārtas situāciju, ierobežojumiem un mājas lapas papildus informācijas ieguvei)
  • Informācija par vakcinēšanos   (informācija par vakcināciju un vietām, kurās vakcinēties )
  • Informācija par pašvaldības darba organizēšanu (informācija par to kā tiek organizēts darbs mājsēdes un ārkārtas situācijas laikā Smiltenes novada pašvaldības administrācijā, pagastu pārvaldēs, valsts un pašvaldības vienotajos  klientu apkalpošanas centros, dzimsarakstu nodaļā, sociālajā dienestā, bāriņtiesā, būvvaldē, nekustamo īpašumu nodaļā un pašvaldības policijā)
  • Darbs izglītības iestādēs (informācija par profesionālo, vispārizglītojošo, speciālo, pirmsskolas izglītības iestāžu mācību procesu ārkārtas situācijas laikā, skolēnu testēšanu,  izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu norisi un citas ar izglītību saistītas aktualitātes)
  • Pārvaldes struktūrvienību darbs (kultūras centru, tautas namu, muzeju, tūrisma informācijas centru, bibliotēku, sporta jomas darbība mājsēdes laikā)
  • Pašvaldības kapitālsabiedrību darbs (SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas”, SIA “Smiltenes NKUP”, SIA “Līvena aptiekas” darbība mājsēdes un ārkārtas situācijas laikā)

Informācija sadalā “Pašvaldības darbs ārkārtas situācijas laikā” tiks regulāri  papildināta un aktualizētā.  

 

Informāciju sagatavoja 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste